Субота, 06.06.2020, 11:07
Вітаю Вас Гість | RSS

Загальноосвітня школа I-III ступенів №1 м.Селидового

Ласкаво просимо на наш сайт !!!!!

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 531
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
<
Форма входу

Школа-родина

Концепція розвитку загальноосвітньої школи 1-3 ступенів №1 м.Селидового Донецької області

1.МІСІЯ ШКОЛИ-ЦЕ ЦІННІСНІ ОРІЄНТИРИ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ.

           Враховуючи соціальне замовлення на випускника школи як людину, здатну орієнтуватися в життєвому просторі, здатну жити в ринкових відносинах, професійно- орієнтовану, інтелектуально- розвинену, національно- свідому, виховану, життєво- компетентну. Педагогічний колектив вирішив, що місія школи - це україномовна школа - родина з профільним та допрофільним навчанням фізико - матемотичної та гуманітарної спрямованості. Досягнення рівня життєвих компетенцій та функціональної грамотності педколективу вбачає як загальну задачу і принциповий результат діяльності всієї школи. Достатнього рівня компетентностей повинні досягти випускники профільних класів, при цьому рівень компетентностей для різних класів буде різним і складатиметься із полікультурної, соціальної, оздоровчої, комунікативної компетентності. Таким чином, педагогічний колектив вважає, що в сучасному суспільстві школи повинна стати гарантом інтелектуального, духовного, фізичного розвитку вихованців. Вона повинна задовольняти різнобічні запити дітей, забезпечувати корекційну роботу, здійснювати компетентно-орієнтований підхід у навчанні та вихованні.

2.ОСНОВОПОКЛАДАЮЧІ ІДЕЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ШКОЛИ.

               У своїй діяльності по реалізації освітніх цілей педагоги школи керуються принципами, зафіксованими в Концепції розвитку освіти, в регіональних освітніх програмах, які визначають цілі, стратегію, зміст, шляхи і засоби розвитку системи освіти, стиль взаємодії її суб'єктів. Це принципи гуманізації, гуманітаризації та безперервності освіти. Прицип гуманізації передбачає орієнтацію на саморозвиток особистості на основі загальнолюдських цінностей з метою розкриття індивідуальності учня. Принцип гуманітарізації освіти передбачає спрямованість освіти на розвиток і збереження соціально-духовної культури, пріоритетність загальнокультурних цінностей, подолання прагматичного підходу до змісту в освіті, формування цілісної картини світу. Принцип безперервності передбачає здатність до самоосвітньої діяльності протягом всього життя.

3.МОДЕЛЬ ШКОЛИ.

              В майбутньому ми бачимо школу як масову загальноосвітню школу-родину з профільним та допрофільним навчанням фізико-математичної та гуманітарної спрямованності. Профільне навчання доповнюється предметами за вибором, спецкурсами та факультативами за рахунок інваріативної складової. Випускник школи повинен бути інтелектуально розвинутим, особливо орієтованим на ціності: здоров'я, працю, повагу, доброту, культуру, тобто бути життєво компетентним.

4.ЗМІСТ ОСВІТИ.ПОЧАТКОВА ШКОЛА.

           На момент закінчення початкової школи обов'язковим є виконання державних стандартів освіти, а також сформоване відношення до навчання, мотиваційна готовність, оволодіння учбовими навичками .

ОСНОВНА ШКОЛА

                 Подальша корекція програм, впровадження інтегрованих уроків та курсів, виявлення нахилів з метою вибору подальшого профіля навчання. Головними задачами основної школи є збереження та зміцнення здоров'я дітей (виховання здорового образу життя ), формування міцних знань основ наук, підвищення мотивації навчання через активізацію пізнавальної діяльності навчання засобами особистісно-орієнтованого підходу. Зберігається необхідність диференційованої допомоги дітям через впровадження переважно групової та індивідуальної форми навчання. Пріоритетним є профорієнтація, допрофільна підготовка.

СТАРША ШКОЛА.

                    Корекція програм з усіх предметів, поглиблене вивчення дисциплін, профільність (фізико- математичний, гуманітарний профіль). встановлення тісних зв'язків з викладачами виших учбових закладів, з Центром підготовки абітурієнтів, з консультаційним пунктом на базі загальноосвітньої школи № 6 м.Селидового. Повинні бути забезпечені умови для засвоєння державних стандартів освіти в умовах різнорівневого та профільного навчання в старшій школі, інтектуальна та загальнопсихологічна підготовка до навчання в вищих учбових закладах. В класах з загальноосвітньою підготовкою при незмінному збереженні стандарту на перший план виходить задача соціалізації.

5.СИСТЕМА ВИХОВАННЯ

                    Виховну роботу необхідно спрямувати на організацію цілісної системи, що храктеризується відповідно до концепції національного виховання учнів в умовах школи-родини, певною метою та органіаційними формами. Основну мету виховної роботи необхідно тісно пов'язати з діями інноваційної програми по перебудові школи в школу-родину.Необхідно створювати середовище максимально наближене до сімейного. Родинний мікроклімат, харчування, спілкування - повинні впливати на становлення здоровї, духовної, національно-свідомої людини - громадянина України.

6.КРИТЕРІЇ ДОСЯГНЕННЯ ЦІЛЕЙ

1.Стан здоров'я дітей, тендеція до його змін на краще.

2.Комфортне психологічне самопочуття вихованців та педагогів.

3.Розвиток потенційних можливостей учнів (позитивна динаміка в інтелектуальному розвитку).

4.Забезпечення засвоєння державних стандартів освіти та підвищення якості навчальних досягнень з профільних дисциплін.

5.Виховання національно- свідомого громадянина засобами родинного виховання.

Пошук
Календар
«  Червень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Друзі сайту
 

Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz